Inżynier Robotyki / Robotic Engineer, Brøndby, Denmark

Brøndby

Please note the English summary below the Polish text.

Poszukujemy wysoce zmotywowanego Inżyniera Robotyki, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jako kluczowy członek naszej organizacji, odegrasz istotną rolę w projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu nowoczesnych systemów robotycznych dla przemysłu zbrojeniowego. Będziesz mieć okazję pracować w mniejszej organizacji, gdzie cenione są kreatywność, elastyczność i autonomia, co pozwoli Ci na pełną odpowiedzialność za projekty i znaczący wpływ na ich realizację.

[xxxxx], założona w 2019 roku jako spin-off GMT, jest pierwszą na świecie firmą, która wyznacza trendy w robotyzacji obsługi i rozwiązań spawalniczych dla przemysłu zbrojeniowego na całym świecie. Obecnie jesteśmy w trakcie pozyskiwania znaczącego inwestora dla naszej firmy. Ten inwestor złoży również duże zamówienia na projekt na Bliskim Wschodzie, co pozwala nam przewidywać dziesięciokrotny wzrost obrotów w ciągu najbliższych trzech lat.

Kluczowe obowiązki:
  • Projektowanie, rozwijanie i testowanie systemów i komponentów robotycznych.
  • Współpraca z zespołami międzyfunkcyjnymi w celu integracji robotyki w różnych aplikacjach.
  • Prowadzenie badań w celu identyfikacji innowacyjnych rozwiązań i śledzenia trendów w branży.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z systemami robotycznymi w celu zapewnienia optymalnej wydajności.
  • Uczestniczenie w ocenie i wyborze komponentów sprzętowych i programowych.
  • Tworzenie dokumentacji, w tym specyfikacji, schematów i instrukcji obsługi.
  • Zapewnianie wsparcia technicznego i szkoleń dla zespołów wewnętrznych oraz klientów w razie potrzeby.

Umiejętności i kwalifikacje:
  • Tytuł licencjata w dziedzinie robotyki, inżynierii mechanicznej, inżynierii elektrycznej lub pokrewnej.
  • Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów robotycznych.
  • Znajomość zasad robotyki, w tym kinematyki, dynamiki i systemów sterowania.
  • Znajomość oprogramowania CAD do projektowania i symulacji będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość różnych platform robotycznych i czujników.
  • Doświadczenie w programowaniu robotów Yaskawa lub Fanuc będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w integracji systemów PLC Siemens i znajomość TIA Portal.
  • Znajomość systemów wizyjnych, najlepiej HALCON.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
  • Zdolność do samodzielnej pracy i efektywnej współpracy w zespole.
  • Elastyczność i otwartość na zmieniające się wymagania projektowe.
  • Umiejętność komunikowania skomplikowanych koncepcji technicznych różnorodnym odbiorcom.
  • Udokumentowane portfolio systemów i maszyn opracowanych, pokazujące praktyczne doświadczenie.

Dodatkowe preferowane umiejętności:
  • Doświadczenie w językach programowania powszechnie używanych w robotyce, takich jak C++, Python lub ROS.
  • Znajomość mechatroniki i systemów elektromechanicznych.
  • Znajomość technik uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji stosowanych w robotyce.
  • Doświadczenie w pracy w startupie lub małej organizacji będzie dodatkowym atutem.

Dlaczego warto do nas dołączyć:
  • Możliwość pracy w dynamicznym i współpracującym środowisku, które jest pionierem w swojej branży.
  • Swoboda eksplorowania innowacyjnych pomysłów i wkładania w przełomowe projekty.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń, zobacz poniżej.
  • Możliwości rozwoju kariery w szybko rozwijającej się dziedzinie.
  • Bycie częścią zespołu z pasją, zaangażowanego w przekraczanie granic technologii robotycznych, szczególnie w przemyśle zbrojeniowym.

Warunki wynagrodzenia i umowy:
  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie od € 5.500 brutto miesięcznie, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia. Pakiet ten obejmuje system emerytalny, w którym pracodawca wpłaca 2/3, a pracownik 1/3 całkowitej składki, zaczynając od stawki 5%.
  • Stanowisko jest stałe dla odpowiedniego kandydata, z początkowym okresem próbnym wynoszącym 3 miesiące. W tym okresie próbnym zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę, a koszt pokryje pracownik, maksymalnie do €600 miesięcznie. Po okresie próbnym kandydat będzie odpowiedzialny za znalezienie własnego zakwaterowania.
  • Rola oparta jest na 37-godzinnym tygodniu pracy, z wynagrodzeniem za uzgodnione nadgodziny.

Obecne i nadchodzące systemy:
  • ARCAS – w różnych wariantach
  • PickMate
  • Micro ARCAS
  • WeldMate

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: [xxxxx] gdzie możesz zobaczyć nasze broszury i filmy.

Informacje kontaktowe:

W celu uzyskania dalszych informacji na temat pracy prosimy o kontakt:
  • Alexander W Christensen – [xxxxx] lub
  • Ulrich Deichmann – [xxxxx]

    Prosimy pamiętać, że pod uwagę brani są wyłącznie kandydaci zobywatelstwem UE.

    Prosimy o przesłanie aplikacji jak najszybciej, najpóźniej do 30 czerwca 2024 roku. Aplikację prosimy przesłać na adres [xxxxx]

    We are seeking a highly motivated Robotic Engineer to join our dynamic team. As a core member of our organization, you will play a pivotal role in the design, development, and implementation of cutting-edge robotic systems for the rebar industry. You will have the opportunity to work in a smaller organization where creativity, flexibility, and autonomy are valued, allowing you to take ownership of projects and make a significant impact.
    Kilde: [xxxxx]

Information og data

Denne ledige stilling har jobtypen "Elektroingeniør", og befinder sig i kategorien "Industri, håndværk og teknik".

Arbejdsstedet er beliggende i Brøndby.

Dagligt opdateret: Dette job opdateres dagligt ud fra jobudbyderens hjemmeside via vores søgemaskineteknologi og er aktivt lige nu.
  • 10.06.2024
  • Elektroingeniør
  • Brøndby
  • Søndag den 30. juni 2024