Mechanik automatyki/Elektromechanik przemysłowy z wiedzą o PLC / Automation Mechanic/Industrial Electrician with PLC ...

Brøndby

Please note the English summary below the Polish text.

Poszukujemy jednej lub kilku osób, które chcą stać się aktywną częścią energicznego i dynamicznego zespołu. Jako technik automatyki/PLC, będziesz mieć możliwość wpływania na działania firmy, jej rozwój oraz przyszły skład zespołu. Jesteśmy małą start-upową organizacją, więc niezbędne jest posiadanie podejścia „potrafisz-rób”. Elastyczność jest kluczowa, ponieważ będą zadania wykraczające poza obecny zakres obowiązków.
[xxxxx], założona w 2019 roku jako spin-off GMT, jest pierwszą na świecie firmą, która wyznacza trendy w zrobotyzowanych rozwiązaniach do obsługi i spawania dla przemysłu zbrojeniowego na całym świecie. Obecnie jesteśmy w trakcie zabezpieczania znaczącego inwestora dla naszej firmy. Inwestor ten złoży również znaczące zamówienia na projekt na Bliskim Wschodzie, co pozwala nam przewidywać dziesięciokrotny wzrost naszego obrotu w ciągu najbliższych trzech lat.
Obowiązki zawodowe:
  • Konfiguracja i uruchamianie rozwiązań zrobotyzowanych opracowanych i produkowanych w naszej fabryce w Brøndby/Kopenhadze.
  • Montaż stalowych komponentów i podzespołów produkowanych za granicą, we współpracy z zespołem o podobnym doświadczeniu.
  • Udział w instalacji i montażu systemów u klientów na całym świecie.
  • Szkolenie klientów z obsługi systemów.

Umiejętności i kwalifikacje:
  • Podstawowa wiedza o PLC i pewne doświadczenie w programowaniu PLC; umiejętność dokonywania drobnych zmian w programach robotów jest zaletą.
  • Zdolność do angażowania się w dyskusje z inżynierami oprogramowania i robotyki oraz dostawcami na temat większych zmian.
  • Prace montażowe mechaniczne i instalacje elektryczne.
  • Udział w rozwoju nowych produktów, od fazy dokumentacji do kontroli oprogramowania, we współpracy z inżynierami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Umiejętność czytania rysunków produkcyjnych i zrozumienia schematów elektrycznych.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów zarówno w obszarze elektrycznym, jak i mechanicznym.
  • Umiejętność montażu części mechanicznych (np. szyn, robotów, narzędzi do robotów, silników serwo, przekładni, przewodów itp.).
  • Rozumienie schematów hydraulicznych.
  • Umiejętność posługiwania się technicznym angielskim; znajomość innych języków jest dodatkowym atutem.
  • Licencja na wózek widłowy i dźwig jest zaletą.
  • Podejście praktyczne i zorientowanie na rozwiązania.

Dodatkowe informacje:
  • Dział będzie początkowo składał się tylko z trzech osób, co wymaga wysokiej elastyczności i zorientowania w różnorodnych rozwiązaniach.
  • Planujemy zatrudnić co najmniej 10 kolejnych osób o podobnym doświadczeniu w ciągu najbliższych 18 miesięcy, co doprowadzi do podziału między tymi, którzy montują systemy w Brøndby, a tymi, którzy głównie instalują systemy na całym świecie.

Warunki wynagrodzenia i umowy:
  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie od 4.500 euro brutto miesięcznie, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia. Pakiet obejmuje plan emerytalny, w którym pracodawca wnosi 2/3, a pracownik 1/3 całkowitego wkładu, zaczynając od stawki 5%.
  • Stanowisko jest stałe dla odpowiedniego kandydata, z początkowym 3-miesięcznym okresem próbnym. W trakcie tego okresu próbnego zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę, a koszt pokryje pracownik, maksymalnie do 600 euro miesięcznie. Po okresie próbnym kandydat będzie odpowiedzialny za znalezienie własnego zakwaterowania.
  • Praca oparta na 37-godzinnym tygodniu pracy, z wynagrodzeniem za uzgodnione nadgodziny.

Obecne i nadchodzące systemy:
  • ARCAS – w różnych wariantach
  • PickMate
  • Micro ARCAS
  • WeldMate

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: [xxxxx] gdzie można zobaczyć nasze broszury i filmy.

Dane kontaktowe: Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy, prosimy o kontakt:
  • Alexander W Christensen: [xxxxx]
  • Ulrich Deichmann: [xxxxx]

    Prosimy o nadsyłanie aplikacji jak najszybciej, najpóźniej do 30 czerwca 2024 r. – Aplikacje prosimy wysyłać na adres: [xxxxx]

    We are looking for one or more individuals who want to become an active part of an energetic and dynamic team. As an automation/PLC technician, you will have the opportunity to influence the company's operations, development, and future team setup. We are a small start-up organization, so having a "can-do" mentality is crucial. Flexibility is essential, as there will be tasks outside the immediate job description.
    Kilde: [xxxxx]

Information og data

Denne ledige stilling har jobtypen "Mekaniker", og befinder sig i kategorien "Industri, håndværk og teknik".

Arbejdsstedet er beliggende i Brøndby.

Dagligt opdateret: Dette job opdateres dagligt ud fra jobudbyderens hjemmeside via vores søgemaskineteknologi og er aktivt lige nu.
  • 10.06.2024
  • Mekaniker
  • Brøndby
  • Søndag den 30. juni 2024